stachu - komentarze


Witam:) Widzicie co sie dzieje na tym siwecie? CZhyba nadchodzi czas apokalipsy:( Niestety taka jest prawda! W Afryce snieg! Hiszpania zasypana! Wlochy zalane w pizdu! Rzym, Wenecja, Okolice Wezuwiusza! Kuzwa masakra! USA zasypane sniegiem! Floryda znika z powierzchni ziemi przez huragany! Azja cala sie trzesie co powoduje ogromne sztormy (fale o wysokosci ponad 10m!!!) Gina tysiace ludzi! Najgorszy w tym wszystkim jest klimat! Jego ocieplenie powoduje topnienie sie lodowcow, a to natomiast podnosi poziom wody w oceanach imorzach ktore przykrywaja lad, ktorego zostaje coraz mniej! U nas jest temp plusowa a powinna byc ujemna! Powinien lezec snieg aby czuc swieta! ale tego juz nie bedzie! Z roku na rok bedzie coraz gorzej. Niestety musimy powgodzic sie z prawda! Ze czas apokalipsy jest bliski:( Myslicie ze Polska wyjdzie z tego obronna reka? Miejmy nadzieje! Jezeli nie to pozstaje nam wierzyc iz astronomowie w konce znajda planete na ktorej istnieje zycie! badz moze zaczac istniec:P zacznijmy w to wierzyc a moze sie spelni! Zyczmy sobie POWODZENIA!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.06.2005 :: 10:12 :: alfa.pukam.pl

ktos :-)))

Stachu, sorry, ale naprawde mam polewke z tego wszystkiego:-)
12.01.2005 :: 21:22 :: alfa.pukam.pl

kukus

Wiesz co blog jest dla kogos kto cos w wnim pisze i stara sie tym podzieleic z innymi a ja zastanawiam sie po co tobie blog?? chyba tylko po to by asmiecac strony interenetowe.....
11.01.2005 :: 19:48 :: alfa.pukam.pl

KTOS JESZCZE IN

Hej on jest zryty zadaje takie pytania bo chyba nie ma co robic hehehe ale tak na marginesie to nudne takie pisanie tylko na jedjen temat moze jakis nowy koment by sie przydał??
09.01.2005 :: 18:38 :: ayd177.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktos inny

nie chce sie wstawic komentzarz:(((
09.01.2005 :: 17:51 :: ayd177.neoplus.adsl.tpnet.pl

chodzi mi o to ze ktos napisal:


08.01.2005 :: 17:30 :: alfa.pukam.pl

stachu

Ty ktosiu inny nie kumam o co Ci chodzi:|. rzeczywiscie jestes chyba inny:P
08.01.2005 :: 16:54 :: ayn52.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktos inny

nie wiem kim jestes ale zadajesz glupkowate pytania nie kazdy ma tyle czasu zeby codziennie opisywac wszystko co sie dzieje ludzie maja inne zajecia np pracuja albo np im sie nie chce najzwyczajniej!!! hehe P PP
07.01.2005 :: 16:54 :: alfa.pukam.pl

Po co masz bloga jak nic na nim nie piszesz??
03.01.2005 :: 18:14 :: alfa.pukam.pl

mikMik:)

Pamiętam jak dziś (28.12.2002) Ta data w moim sercu przenigdy nie zaśnie. Rozmawiając z Tobą myślałam, że to sen, Teraz jesteś mi potrzebny do przetrwania jak tlen. Wiem, że to na Ciebie czekałam całe życie I nikogo wspanialszego nie znajdę w żadnym ŚWIECIE. Dziękuję za wszystkie spędzone razem chwile, Przepraszam za wszelkie krzywdy jakie wyrządziłam. Mam nadzieję, że może kiedyś zapomnisz o tym, A w pamięci Twej zostaną tylko i jedynie wzloty. Chciałabym być jedynie z Tobą, reszta nie ma znaczenia, Oddałabym za Ciebie życie bez zastanowienia. Kiedy jesteś przy mnie niczego mi nie trzeba, Mam wrażenie, ze trafiłam do siódmego nieba. Bo tylko dzięki Tobie naprawdę chcę żyć, Zapomnieć o problemach, w euforię się wzbić. To obłęd sercowy bez porównania z niczym, Kiedy jesteś przy mnie nic innego się nie liczy. Pragnę jedynie tego by na zawsze tak zostało, Aby wszystko się udało, to jedyne me marzenie. Oddałabym co mam za jego spełnienie, Niech raz po mojej stronie stanie przeznaczenie. Za każdym razem, gdy się spotykamy, Mam wrażenie, że me życie jest usłane różami. Lecz kiedy nadchodzi pora rozstania, Pojawia się ciemność co piękno pochłania. Cały czar pryska, lepszy świat znika, Barwa szarości przez wszystko przenika. Czuję wielką pustkę, gdy Cię przy mnie nie ma, To nie są złudzenia ani żadna ściema. Tak zawsze się dzieje, bo działasz jak narkotyk, Jak najwspanialszy w świecie środek złoty, Jedyne lekarstwo na wszystkie cierpienia, Kiedy jesteś przy mnie świat na lepsze się zmienia. Tylko do Ciebie należy moje serce, Chciałabym być Twym dżinem, lecz nie zmieszczę się w butelce. Miłość uskrzydla, uczy latać, Za Tobą pójdę w ogień lub na koniec świata. Oddaję Ci mą duszę a z nią miłość bez granic, Będę Cię na zawsze kochała i nie zmienię zdania za nic. To uczucie we mnie płonie i nigdy nie przestanie, Na zawsze w moim sercu TYLKO TY KOCHANIE!!!

Talk.pl :: Wróć