stachu - komentarze


No to witam ponownie:) Witam w nowej szacie graficznej:P Nie mogłem a raczej nie miałem czasu jej zmienić wcześniej, gdyż, ponieważ, iż przemeblowywałem a zarazem sprzątałem swój pokój już na święta:P Jedno tylko powiem:) Przekopane:/ Nie lubiem takich akcji:( Co tam u was ludziska słychać!!?? Bo tak jakoś sie nie odzywacie:P Nie no żartuje:P hehe A tak na marginesie, Czy ktokolwiek wie na jakiej zasadzie działają kapselki od Tymbarka? Bo zastanawia mnie jedno, mianowicie: Ile razy bym nie otworzył tego małego Tymbarka to zawsze dopisuje się do tej myśli, którą mam przed otwarciem:/ Nie żeby mi to przeszkadzało, wręcz przecienie:) Cieszy mnie to:) Nie miałbym nic do tego, ale niestety moja osoba jest troszke strasznie ciekawska i jak już większa część moich znajomych wie, mam 1000 pytań do każdego zdania jakie zostanie powiedziane:P No to tylko do zdania:) To teraz postawcie sie w mojej sytuacji przy otwieraniu Tymbarków. Gnębi mnie to cały czas:) Czy tam ktoś to drukuje przed otwarciem:P Może siedzi tam sobie jakaś sekretarka i myśli razem ze mna:P a potem tylko mi odpowiada:P hehe no w sumie całkiem prawdopodobne:P Kurcze kiedyś kupiłem sobie 4 Tymbarki o różnych smakach:] i otwierając je nie po kolei ułożyła mi się sytuacja taka, jak na codzień. tzn nie że najpierw się coś skończyło a potem zaczęło tylko po kolei. w takiej kolejności jak ma być otwierałem:] no dobra ten jeden raz oki może przypadek:) ale ja mam tak cały czas:] np. ostatnio otwierając Tymbarka powiedziałem sobie, że otworze go tak jak na instrukcji:P nie że jestem jakiś czubek i nie umiem:) hehe no ale wrcaam do tematu. powiedziałem sobie tak i zrobiłem tak jak pomyślałem:p no i co mi sie pokazało na kapslu? I właśnie tak to się robi!! I sie zdziwiłem bo kolejny raz mi odpowiedział na moją myśl:( Kiedyś chciało mi się pić. Kupiłem sobei znówy wyżej wymieniony soczek i nie wiedziałem czy wypić go teraz czy jak skończe to wszystko robic co miałem do zrobienia:P stwierdziłem że otworze teraz:) i co mi sie napisało na kapselku? Teraz! No bo kiedy! I znów wyłapałem ździwko:] I miałem dużo takich akcji jak nie cały czas:/ Więc jak ktoś wie jak mi pomoc:P hehe to proszę o kontakt:P dobra mniejsza z tym:P Jak wam się widzi moja nowa szatka graficzna:P Mam nadzieje że jest oki:P takiego czarnego brata ciężko dorwać:P Hehe dobra ja zmykam:] to do poźniej mam nadzieje:)

P.S.

Jakby coś nie działało a ja tego nie zauważyłem to dajcie znać:P Z góry dzięki:]:) no to pa:P

P.S. - P.S-a.

A Ci dwaj na dole też mieli przypadki z Tymbarkiem i widzicie co się z nimi stało? Wyglądają nie najlepiej a do tego cały czas myślą o kapselkach z Tymbarka:P No to ja juz pójde:P pa




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.12.2004 :: 09:18 :: alfa.pukam.pl

zona

przyjaciólki bedroni nie przerobli na mleko a mi w tym barku napisali dzisiaj- posprzataj to
17.12.2004 :: 09:17 :: alfa.pukam.pl

Widze , że jeszcze Twojej
16.12.2004 :: 23:55 :: cgb116.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Hehe tez tak czasem mam ale nie zwracam na to wiekszej uwagi:)Pozdrawiam cie gorrracccooo=]
16.12.2004 :: 22:26 :: avw49.neoplus.adsl.tpnet.pl

piter

ty stary to naprawde poważny problem z tymi tymbarkami... mozę na twoje pytania odpowiedzą ci w dziale obsługi tego magicznego soczku!!:)... ale nie przejmuj sie ja też tak czasem mam... dla ciebie!!:)
Talk.pl :: Wróć