stachu - komentarze


No witam po długiej nieobecności:) Miałem dzisiaj pozmieniać wszystko:) i uwierzcie pozmieniałem:) Popoprawiałem kilka rzeczy np. Księge Gości, linki, kolor czcionki itp. Pewnie tego nie widzicie bo wygląda tak samo:) owszem zgadzam się z wami:) bo ja to pozmieniałem ale u Misi:P a na swój blog -ik:] nie maiłem czasu:( Moze jak zdąże to dziś jeszcze coś zmieni:) postaram sie:) Musze dodać kilka rzeczy:) zmienić szatę graficzną (podstawa):) i będzie oki:) No to narazie kończe:) będę później:)

P.S.

Kochanie to do Ciebie:) Nie myśl że zapomniałem:) W tej fryzurce wyglądasz naprawdę pięknie:) I uwierz mi jak dla mnie to DUZO lepiej niż w tej poprzedniej:) Poprostu:) Ladnemu we wszystkim ladnie:) W jednym bardziej w innym mniej:) Tobie akurat przypadło to bardziej:P Tak wiec głowa do góry:) Kocham Cie:* Pozdrawiam:)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.12.2004 :: 22:20 :: alfa.pukam.pl

Misia

No wiec skoro tak myslisz to teraz musisz a raczej możesz z podkreśleniem na lepeij daj na pasemka... bo ładnemu bez pasemek we wszystkm tak sobie Zartuje dziekuje ale ja wiem ze mi ładnie... W koncu sama sobie fryzurke wybrala i jescze tyle kasy zapłaciłam:p Ty tam lepiej zaplanuj nasz wyjazd a nie tu bloga tworzysz Pozdrwaiam papapapa

PS. Kocham Cię
Talk.pl :: Wróć