12.12.2004 :: 20:25
No to witam was wszystkich:P Nie wiem co mnie skłoniło do tego, aby założyć ten pamiętnik, ale założyłem:P Pewni dlatego, że jakoś tak wszyscy sobie założyli:) No to mam i ja! Kurcze tak bym sobie teraz z chęcią zmienił szablon tego bloga bo szczerze mówiąc ten jest do DUPY!! Tzn te dzieciaczki są kochane:) ale za mało miejsca na text!:( A w sumie nei miałem czasu zbytnio bawić się w formatowanie tego bloga i zmienianie jego szaty graficznej:) ---> czy jakoś tak:P <--- Hmm!! Zrobiłbym to z chęcią teraz ale właśnie widze że już jest godzina 20.20 a ja na 20.30 mam do pracy:( Nie lubiem tego:( I to niestety na 12 godzin:( Jak sie chce zarobić to sie godzi na wszystko nawet na te nedzne 12 h!! Dobra to wiecie co:) ja sobie idem:) a wy sobie tutaj wpisujcie co chcecie:P A jak ja sobiem wrócę to sobiem przeczytam:P hehe ---> polewka!! Założyłem sobie pamiętnik:P Dobra bo i tak sie kurcze spóźnie więc... Uciekam:) Przepraszam za tak nędznego jeśli chodzi o miejsce do pisania:) BLOGA. Obiecuje poprawę:) nawet już niedługo bo za no powiedzmy 13h!! Hehe kurcze jakoś nie mogę się rozstać:) z wami przyjaciele:) Oki idem!!:) papa P.S. A o sobie napiszę coś, ale niestety dopiero jutro:P No to pa:)