stachu - komentarze


No to witam was wszystkich:P Nie wiem co mnie skłoniło do tego, aby założyć ten pamiętnik, ale założyłem:P Pewni dlatego, że jakoś tak wszyscy sobie założyli:) No to mam i ja! Kurcze tak bym sobie teraz z chęcią zmienił szablon tego bloga bo szczerze mówiąc ten jest do DUPY!! Tzn te dzieciaczki są kochane:) ale za mało miejsca na text!:( A w sumie nei miałem czasu zbytnio bawić się w formatowanie tego bloga i zmienianie jego szaty graficznej:) ---> czy jakoś tak:P <---
Hmm!! Zrobiłbym to z chęcią teraz ale właśnie widze że już jest godzina 20.20 a ja na 20.30 mam do pracy:( Nie lubiem tego:( I to niestety na 12 godzin:( Jak sie chce zarobić to sie godzi na wszystko nawet na te nedzne 12 h!! Dobra to wiecie co:) ja sobie idem:) a wy sobie tutaj wpisujcie co chcecie:P A jak ja sobiem wrócę to sobiem przeczytam:P hehe ---> polewka!! Założyłem sobie pamiętnik:P Dobra bo i tak sie kurcze spóźnie więc... Uciekam:) Przepraszam za tak nędznego jeśli chodzi o miejsce do pisania:) BLOGA. Obiecuje poprawę:) nawet już niedługo bo za no powiedzmy 13h!! Hehe kurcze jakoś nie mogę się rozstać:) z wami przyjaciele:) Oki idem!!:) papa

P.S.
A o sobie napiszę coś, ale niestety dopiero jutro:P
No to pa:)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.12.2004 :: 21:20 :: opm-machine31.opm.pl

Dejv

pozdro :) wyczesane kolory :D identyczne jak moj civic ktorego jeszcze nie kupilem :P

pozdro =D
13.12.2004 :: 21:02 :: alfa.pukam.pl

kukus

Ty komarku mozesz ale inne nie
13.12.2004 :: 17:28 :: ayf123.neoplus.adsl.tpnet.pl

...:::kOmArEk::


13.12.2004 :: 17:28 :: ayf123.neoplus.adsl.tpnet.pl

no fajowo tu masz... wszyscy zakaldaja sobie pamietniczki wiec ja moze tez sobie cosik takiego zmotam?? hehehe Patusiu a ja taki maly komarek moge przylatywac i zostawiac po sobie
12.12.2004 :: 23:06 :: awk43.neoplus.adsl.tpnet.pl

piter

siemka... widze ze tez sie wkreciles w internetowy pamietnik... ciekawy szablon sobie wybrales... ale faktycznie troche malo miejsca maja wpisy.. powodzenia w prowadzeniu... pozdrawiam heej
12.12.2004 :: 22:52 :: alfa.pukam.pl

RadekArc

No tak, jeszcze po nazwisku mi tu pisz... ;( Ale ja wcale nie przesadzam, ja tylko proponuje A co do gratulacji, to dziękuję Pozdrawiam!
12.12.2004 :: 22:49 :: alfa.pukam.pl

kukus

Arciszewski czy ty przypadkiem nie przesadzasz mi z tym piwem co?? Chyba zapomniales sie stroszke A chciałam ci złozycz GRATULACJE Z OKZAJI.... ty sam wiesz czego

P.S Do wszystkich pannienek ktore zamierzaja tu wchodzic radze bardzo szybciutko zmykac....

Pozdrwawiam
12.12.2004 :: 22:32 :: alfa.pukam.pl

JeszczeRazJA ;p

Sorki, za 2 wpisy, ale jeden nie był w całości, a ja chciałem jednak dokończyć moją myśl :p pa!
12.12.2004 :: 22:31 :: alfa.pukam.pl

RadekArc

Hehehehehe... No i w końcu doczekałem się pierwszej notki!! Heh. A Ty zapewne się spóźniłeś do pracy ;p (wiem, wciągające zajęcie) Ale za to jakie pożyteczne :p :p :p :p. Tak się zastanawiam, przez jaki czas, będziesz prowadzić tego bloga :>. Ja już robiłem 3 podejscia... I teraz jakoś powoli mi wychodzi, ale wcześniej ,to poprostu była tragedia... 1 notka na 2 tyg., może na miesiąc. A także zdarzyło się pół roku przerwy :p. Okey, nie będę jużtutaj pisał o moich 'przeżyciach' z blogiem... Życzę powodzonka w prowadzeniu!!! papa! POZDRAWIAM!!! p.s. Kiedy idziemy na piwo?? :p
12.12.2004 :: 22:30 :: alfa.pukam.pl

Hehehehehe... No i w końcu doczekałem się pierwszej notki!! Heh. A Ty zapewne się spóźniłeś do pracy ;p (wiem, wciągające zajęcie) Ale za to jakie pożyteczne :p :p :p :p. Tak się zastanawiam, przez jaki czas, będziesz prowadzić tego bloga :>. Ja już robiłem 3 podejscia... I teraz jakoś powoli mi wychodzi, ale wcześniej ,to poprostu była tragedia... 1 notka na 2 tyg., może na miesiąc. A także zdarzyło się pół roku przerwy :p. Okey, nie będę jużtutaj pisał o moich
12.12.2004 :: 21:54 :: cfn13.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

WitamHehe fajny szblonikSłodzionkowate te dzieciaczkiPodrawiaki :biedronka.talk.pl
Talk.pl :: Wróć